Výhody registrace

Registrace se určitě vyplatí - je zcela zdarma! Registrací získáte spoustu užitečných funkcí:
  • Webový adresář s možností importu, exportu a třídění do skupin.
  • Synchronizace adresáře s programem Kubík SMS DreamCom.
  • Odesílání pomocí spolehlivých placených bran s cenou už od 0,25 Kč s DPH.
  • Odesílání hromadných SMS za pomoci fronty zpráv.
  • Odesílání SMS ve stanovený čas.
  • Historie odeslaných zpráv.
  • Možnost výběru rozhraní pro odesílání - obdoba skriptu v programu Kubík SMS DreamCom.
  • Příjem SMS zpráv.
  • Automatický sběr kontaktů z příchozích zpráv.

Příjem SMS zpráv

Připravili jsme pro Vás možnost SMS zprávy nejen odesílat, ale také je přijímat.
Pokud si zaregistrujete unikátní klíčové slovo (např. DREAM) a někdo vám pošle na číslo +420776737654 zprávu začínající tímto klíčovým slovem (v našem případě DREAM), bude tato zpráva zpracována a zařazena mezi přijaté zprávy.
V návaznosti na tuto funkci je vám k dispozici tzv. sběr kontaktů. Pokud kdokoliv zašle zprávu ve formátu KLIC PRIHLAS JMENO na číslo +420776737654, bude příchozí tel. číslo automaticky zařazeno do vašeho adresáře. Přičemž KLIC je vámi registrované klíčové slovo a JMENO je jméno, pod kterým bude odesílatel zprávy zařazen do databáze. Pro odstranění čísla z databáze může vlastník tel. čísla odeslat zprávu ve formátu KLIC ODHLAS.
Příklad SMS zprávy pro přihlášení: DREAM PRIHLAS PATROVSKY

Sběr kotaktů

Připravili jsme pro Vás jedinečnou možnost sbírat kontakty prostřenictvím SMS zpráv.
Sběr kontaktů navazuje na příjem SMS zpráv. Pokud kdokoliv zašle zprávu ve formátu KLIC PRIHLAS JMENO na číslo +420776737654, bude příchozí tel. číslo automaticky zařazeno do vašeho adresáře. Přičemž KLIC je vámi registrované klíčové slovo a JMENO je jméno, pod kterým bude odesílatel zprávy zařazen do databáze. Pro odstranění čísla z databáze může vlastník tel. čísla odeslat zprávu ve formátu KLIC ODHLAS.
Příklad SMS zprávy pro přihlášení: DREAM PRIHLAS PATROVSKY
Příklad SMS zprávy pro odhlášení: DREAM ODHLAS PATROVSKY
Přijaté kontakty je možné automaticky zařazovat do skupin. Jestliže uživatel zašle zprávu ve formátu KLIC PRIHLAS JMENO SKUPINA na číslo +420776737654, bude příchozí tel. číslo zařazeno do skupiny SKUPINA. Pokud chce uživatel odebrat své číslo ze skupiny, musí odeslat zprávu ve formátu KLIC ODHLAS SKUPINA. V jedné SMS zprávě lze provést přihlášení do několika skupin najednou, resp. se odhlásit z několika skupin.
Příklad SMS zprávy pro přihlášení do skupiny News: DREAM PRIHLAS PATROVSKY NEWS
Příklad SMS zprávy pro odhlášení ze skupiny News: DREAM ODHLAS PATROVSKY NEWS Příklad SMS zprávy pro přihlášení do skupiny News, VIP a Fail: DREAM PRIHLAS PATROVSKY NEWS VIP FAIL
Příklad SMS zprávy pro odhlášení ze skupiny News a Fail: DREAM ODHLAS PATROVSKY NEWS FAIL
Pokud je uživatel přihlášen do některé skupiny a pošle odhlašovací SMS ve tvaru KLIC ODHLAS, tzn. bez identifikace skupiny, bude ostraněn ze všech skupin a jeho číslo bude z vašeho adresáře vymazáno.
Email:
Heslo:
Vytvořit nový účet